czekoladowa zachcianka..ajj

Są takie dni jak dzisiaj kiedy dosięga mnie dół….czekoladowy…to że jestem od niej uzależniona przyznaje bez bicia. Niestety…Czasem nie potrafię się jej oprzeć, a potem….żałuję.

Tyle dni, tygodni i miesięcy trzymania diety i masz…przychodzi taki dzień,że nie jesteś w stanie się powstrzymać…no nie ma jak… Jestem świadoma co dokładnie znajduje się w czekoladzie czy cukierkach czekoladowych…i co z tego skoro to jest taaaakie dobre????

Spotykam osoby, które nie mają z tym problemu, poważnie? Naprawdę?

To im zazdroszczę….niestety to nie kwestia wytłumaczenia sobie,że to niezdrowe, wcale nie takie dobre…niestety…to nie działa. Po prostu jest taki moment, kiedy jestem bardzo słaba i nie jestem w stanie zawalczyć z chęcią zjedzenia i masz….

Jeśli zdarza się taki dzień, szukam najpierw czekolady gorzkiej, ewentualnie deserowej…najczęściej to nie pomaga, ale w tym akurat momencie nasycam pierwszy „głód”. I działa…….dzisiaj poległam….. dosłownie…nie powinnam jeść ani czekolady, ani ptasiego mleczka…no nie udało mi się….zjadłam naprawdę dużo. Nie chcę mieć wyrzutów sumienia, ale chyba po raz pierwszy je mam. Rano zrobiłam taki dobry trening i wszystko szło zgodnie z planem…do czasu …..a teraz….. no nic…trzeba zapomnieć i iść dalej….świat się nie zawalił, 2 kg nie przybyły od tego, więc można zapomnieć i przy następnym razie, którego oczywiście nie będzie, spróbować powalczyć z zachcianką 😉

Dodaj komentarz