Stało się! Droga prosto do celu..

Gdyby Ktoś pół roku temu powiedział mi, że spełnię swoje marzenie, że znajdę się dokładnie w tym miejscu….nie uwierzyłabym…Nie ma mowy!

A jednak!!!

Pierwsze treningi indywidualne (nie mylić z personalnymi) za mną, a to dopiero początek!!! Dlaczego treningi indywidualne face to face?

Nie każda, nie każdy lubi ćwiczyć w dużej grupie. Są osoby, które wolą ćwiczyć same lub w parze (np z koleżanką) lub w małej grupie, w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku, głośnej muzyki czy dziwnych spojrzeń – i ja to oferuję!

Już za chwilę będzie sala do Waszej dyspozycji 😉 i nowe ćwiczenia wyciskające pot (pod moim czujnym okiem).

Będziemy na sali tylko Ty i ja lub jeśli wyrazisz taką chęć możesz zaprosić koleżankę, mamę, siostrę, ciocię, wujka…kogo chcesz. Masz się czuć komfortowo, a o resztę zadbam ja.

Nie ustaje w swoich działaniach…wiele planów i szkoleń przede mną, ale to czysta przyjemność więc już dziś pomyśl o swojej kondycji i dołącz do mnie

To co mogę obiecać to duża dawka potu i pracy, czasem ciężkiej pracy, ale zaraz potem ogrom szczęścia = endorfin i niedosyt,że już po…

Ćwiczenia dostosuję do Twojego poziomu, do Twoich wymagań, tak abyś wyciągnęła/wyciągnął maksimum dla siebie. Trening, który chcę Ci zaproponować ma na celu kształtowanie i wzmacnianie wszystkich grup mięśniowych. Przeznaczony jest dla osób początkujących, dla tych również, którzy chcą wrócić do formy ale także dla tych, którzy już mają wiele treningów za sobą.

Poćwiczymy i stracimy zbędne centymetry, pozbędziemy się również cellulitu, a do tego wszystkiego wymodelujemy te partie ciała, które najbardziej Ci „przeszkadzają”.

Dzięki ćwiczeniom ze mną będziesz silniejsza/y i poprawisz kondycję.

A jeśli nie możesz/nie masz czasu/wolisz jednak w domu to chętnie pomogę w przygotowaniu treningu dla Ciebie. Niektóre z Was już mają rozpiskę i wiem,że nawet już przećwiczyły plan.

Wystarczy,że napiszesz do mnie, a ja przygotuję dla Ciebie ćwiczenia.

Do dzieła, nie czekaj na kolejny poniedziałek, zacznij już 😉 idzie jesień – idealny moment,żeby zadbać o swoje zdrowie, siłę, kondycję i przy okazji wygląd.

Ps 1: Masz pytania pisz do mnie / zapraszam również na mój fanpage

Ps 2: Już za momencik zaczynam prowadzić zajęcia Shape w Pracowni Podolany przy ul. Strzeszyńskiej w Poznaniu, na które już dzisiaj zapraszam serdecznie!

Dodaj komentarz